Tworzenie stron www

Stworzenie atrakcyjnego, poprawnie zbudowanego serwisu internetowego jest pierwszym krokiem w budowaniu pozytywnego wizerunku w sieci. Strona internetowa jest sposobem na prezentację swoich usług, przekazanie informacji dotyczących firmy, dotarcie do dużo większej ilości klientów. Interesująca strona internetowa buduje pierwsze relacje, wzbudza zaufanie i przekonuje go do wykonania dalszych kroków prowadzących do nawiązania współpracy z firmą.
Strona internetowa, którą stworzymy dla Twojego przedsiębiorstwa będzie opierać się na rzetelnej informacji, przejrzystości i łatwej obsłudze, co pozwoli na samodzielne zarządzanie serwisem i aktualizowanie strony.

Cena już od 199 zł

Co decyduje o jakości i wartości strony internetowej?

1. Szata graficzna.

2. Struktura stron.

3. Budowa techniczna.

Dla potrzeb marketingu internetowego parametry te mają znaczenie w kolejności odwrotnej. Liczą się bowiem słowa, przy pomocy których strona jest opisana, wyrazy, które ją promują i sprawiają, że to po ich wpisaniu w wyszukiwarkę ta właśnie strona będzie pierwsza. Konkretnie dobrane tytuły i właściwe podstrony mają kluczowe znaczenie dla poszukujących informacji.

Strona musi być tak zbudowana, żeby do każdego jej elementu można było bez problemu trafić. Szata graficzna zaś to tylko pierwsze wrażenie. Ważne, żeby była pomysłowo dobrana z kolorami, rysunkami, animacjami, nazwami oddającymi jej charakter, wskazującymi na tematykę strony. W budowie strony liczy się bowiem przede wszystkim treść, sam wygląd jest jedynie uzupełnieniem.