Domeny

Oferujemy na sprzedaż domeny w atrakcyjnych cenach z mocną pozycją w wynikach wyszukiwania. Gwarantujemy bezpłatny hosting domen. Przy zakupie 10 domen jedną dodajemy gratis!!

Domena to nic innego, jak określona, unikalna nazwa, pod którą wszelakie usługi internetowe są dostępne w sieci. Służy do określenia i strony www i konta pocztowego i serwerów.
Posiadanie domeny jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania w internecie. Musi być ona związana z typem strony internetowej, jaką posiadasz, tzn. z tym co na niej prezentujesz i jakiej działalności dotyczy. Jej nazwa powinna być krótka, a treściwa. Może być skrótem lub prostym wyrazem, który da się łatwo zapamiętać i przekazać innym. Kupowanie domen z wysoką pozycja w wyszukiwarkach jest dobrym wyjściem dla tych, którzy nie potrafią sami tworzyć stron www.

bti.pl oferuje w tym zakresie nie tylko sprzedaż atrakcyjnych pod względem nazwy i pozycji domen, ale także całkowity ich hosting: promowanie poprzez optymalizację kodów i słów kluczowych, uaktualnianie, statystyki stron i odwiedzin witryny, programy antywirusowe i antyspamowe.
Przykłady typowych domen polskich: pl, .com.pl, .net.pl oraz globalnych (ogólnoświatowych) – com, .net, .org, .biz, .info.
Przed założeniem strony internetowej warto pomysleć o wybraniu prostej, a taniej domeny, która będzie przyciągać i nazwą i budową.
Wszytskim zainteresowanym kupnem domeny na naszym serwerze proponujemy kontakt e-mail celem podania parametrów i ustalenia oczekiwań.